• kontanery na gruz
  gruz
  odpady
  wywóz odpadów budowlanych
  odpady zielone
  śmieci z budowy

Wywóz śmieci Poznań

Oferowany przez nas wywóz śmieci oraz wszelkich odpadów dla klientów z Poznania i okolic to nie tylko zwykła usługa, ale skomplikowany proces wymagający specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonego i przeszkolonego personelu w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Nasza firma dysponuje odpowiednią do tego rodzaju usług flotą pojazdów oraz pojemnikami i kontenerami na śmieci i odpady.

Dla osób posiadających duże ogrody oraz firm zajmujących się zielonymi obszarami publicznymi dedykujemy specjalną ofertę profesjonalnego odbioru odpadów roślinnych (gałęzie, liście, pozostałe odpady zielone, ziemia) i śmieci z terenu Poznania i okolic. W ramach tej usługi realizujemy proces ich utylizacji i ponowne zagospodarowanie bez szkody dla środowiska naturalnego. Wieloletnia działalność w obszarze odbioru i wywozu śmieci oraz odpadów z Poznania pozwoliła nam wypracować odpowiednie i jednolite standardy wykonywanych usług i współpracy z klientami niezależnie od tego, czy jest to proces stały, czy też jednorazowy.

wywóz śmieci poznań

Realizowane usługi dla klientów z Poznania i okolic tego miasta to również przyjazny cennik dostosowany do potrzeb i warunków determinujących prawidłowo wykonaną usługę. Cennik zawsze ustalamy w sposób korzystny dla obu stron.

Nasza firma działa na terenie serca Wielkopolski oraz okolic, jak np. Suchy Las, Czerwonak, Komorniki, Swarzędz, Luboń, Wiry. Zapraszamy Klientów nie tylko z tych miejscowości - chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania.

wywóz odpadów zielonych luboń

Nasze usługi ukierunkowane są przede wszystkim na sprawny i bezpieczny odbiór oraz wywóz śmieci i odpadów w bardzo dobrych cenach. Oferta dedykowana jest między innymi dla:

 • klientów indywidualnych oraz firm obsługujących tereny zielone w Poznaniu i okolicach w zakresie utylizacji i zagospodarowania odpadów roślinnych,
 • klientów indywidualnych oraz firm w przypadku odbioru i wywozu odpadów na przykład po remontach i przeprowadzkach,
 • deweloperów i przedsiębiorstw budowlanych w zakresie wywozu śmieci z terenów prowadzonych inwestycji budowlanych,
 • zakładów produkcyjnych w zakresie wywozu odpadów przemysłowych,
 • spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych oraz firm zarządzających na przykład biurowcami, magazynami i innymi budynkami, w których generowane są śmieci i odpady na zasadzie regularnych odbiorów i wywózek.
wywóz odpadów zielonych poznań

Odbiór oraz wywóz śmieci i odpadów wykonywany jest na terenie Poznania i okolic z miejsc wskazanych przez klienta, który zawsze może liczyć na:

 • terminowość zgodną z ustaleniami,
 • sprawną i profesjonalną obsługę z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa w zakresie ochrony środowiska wykonywaną przez odpowiednio przeszkolonych z długoletnim doświadczeniem pracowników z udziałem specjalistycznego sprzętu oraz kontenerów,
 • atrakcyjny cennik wykonywanych usług.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielamy w naszej siedzibie, telefonicznie lub drogą elektroniczną

wywóz odpadów zielonych suchy las

Niezależnie od wielkości ewentualnego zlecenia, jego rodzaju i miejsca, zawsze przygotujemy ofertę odbioru oraz wywozu śmieci i odpadów dostosowaną do Waszych oczekiwań.

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E