• kontanery na gruz
  gruz
  odpady
  wywóz odpadów budowlanych
  odpady zielone
  śmieci z budowy

Toalety przenośne

Szczególną pozycją w naszej kompleksowej ofercie jest usługa wynajmu i serwisu toalet przenośnych dla klientów z Poznania i okolic. Nasze toalety przenośne mają zastosowanie na:

 • wszelkiego rodzaju budowach i placach,
 • parkingach,
 • polach kempingowych,
 • różnych obiektach sportowych,
 • otwartych kąpieliskach,
 • wszelkich imprezach masowych.

toalety przenośne Poznań

Działamy nie tylko na terenie Poznania, ale także okolicznych miejscowości, jak np. Suchy Las, Czerwonak, Komorniki czy Luboń, Swarzędz.

Bardzo ważnym elementem tej usługi jest profesjonalny serwis oraz wysokiej jakości środki utylizująco-dezynfekujące, które w dużym stopniu zredukują ilość fekaliów oraz całkowicie wyeliminują uciążliwe zapachy. Wykonywana przez specjalistów obsługa serwisowa obejmuje przede wszystkim:

 • usunięcie nieczystości oraz umycie i dezynfekcję toalety,
 • uzupełnienie papieru toaletowego i materiałów eksploatacyjnych.

Nasze toalety przenośne wykonane są wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne i charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi z gwarancją utrzymania czystości przez cały czas eksploatacji.

Dla potencjalnych klientów z Poznania i okolic proponujemy usługi krótkoterminowe oraz długoterminowe. W ramach oferty krótkoterminowej, dedykowanej najczęściej imprezom masowym, zapewniamy udostępnienie i pełną obsługę toalet przenośnych. Obowiązująca ustawa o imprezach masowych nakłada na ich organizatorów obowiązek zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych. Wymagania stawiane przez inspekcję sanitarną i wydział ochrony środowiska również obligują do wypełnienia stosownych zaleceń. Nasza firma spełni wszelkie wymagania i zabezpieczy każdą imprezę na terenie Poznania i w jego okolicach.

Natomiast w ramach usługi długoterminowej udostępniamy toalety przenośne i zapewniamy ich pełną obsługę podczas prac remontowych i budowlanych oraz w wielu innych miejscach zarówno publicznych, jak i prywatnych, w których wypoczywają lub pracują ludzie. Zapewnienie w takich miejscach możliwości korzystania z toalet pozwoli na niczym nieskrępowany wypoczynek lub wygodę pracy. Gwarantujemy solidność, terminowość i czystość naszych toalet.

toalety przenośne Poznań

Niezależnie od tego, czy jest to usługa krótkoterminowa, czy długoterminowa, cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie z uwagi na wiele czynników wpływających na jej wysokość. Z pewnością warunki wynajmu i obsługi toalety przenośnej, jakie tworzymy wobec klientów, sprawiają, że cena staje się dla nich bardzo atrakcyjna.

Do oferty toalet przenośnych możemy zaproponować Państwu także wynajem umywalek przenośnych, które będą stanowiły uzupełnienie. Sprawdzą się doskonale na budowach, czy imprezach masowych. Zachęcamy do kierowania zapytań do naszego zespołu, chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi.

umywalki przenośne Poznań umywalki przenośne Poznań

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z Poznania i okolic. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielamy w naszej siedzibie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Niezależnie od wielkości ewentualnego zlecenia, jego rodzaju i miejsca zawsze przygotujemy ofertę wynajmu i obsługi toalet przenośnych dostosowaną do Waszych oczekiwań.


toalety przenośne Poznań toalety przenośne Poznań toalety przenośne Poznań

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@alibaba-kontenery.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E