• kontanery na gruz
  gruz
  odpady
  wywóz odpadów budowlanych
  odpady zielone
  śmieci z budowy
gruz betonowo-ceglany

Sprzedaż kruszywa budowlanego

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam przetwarzać gruz celem pozyskiwania kruszywa najczęściej wykorzystywanego przy utwardzaniu dróg, placów, parkingów czy nawet dziur w jezdniach. Jesteśmy w stanie dostarczyć nawet bardzo dużę ilości kruszywa budowlanego. Mowa tutaj o gruzie ceglano – betonowy, który stosowany jest właśnie do wymienionych wcześniej działań. W naszej ofercie do dyspozycji są różne frakcje kruszywa. Gruz betonowo-ceglany dostępny jest we frakcjach:

 • Odsiewska (0 - 4 mm)
 • Kruszywo drobne (4 - 31,5 mm)
 • Kruszywo grube (31,5 - 63 mm)

sprzedaż gruzu betonowo ceglanego

Gruz betonowo ceglany

Zamówiony gruz betonowo ceglany podstawiamy własnym transportem we wskazane miejsce. Pozyskiwanie kruszywa budowlanego jest najlepszym rozwiązaniem dla gruzu. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego przywożony gruz budowlany przerabiamy na kruszywo. To najlepsza forma recyklingu gruzu. Gruz betonowo ceglany rozdrabniamy na różne frakcje w zależności od potrzeb klienta.

Szczególnie polecamy:

 1. Gruz sortowany betonowo – ceglany, frakcja 5-55mm.
 2. Gruz sortowany betonowo – ceglany, frakcja 55-99mm.
 3. Odsiewka z sortowania gruzu – frakcja 0-5mm.
 4. Piasek płukany, frakcja 0-2mm.
 5. Żwir drobny, frakcja 0-8mm.
 6. Żwir gruby, frakcja 8-16mm.

Żwir jest powszechnie stosowany do wzmacniania i uszlachetniania betonu. Znajduje także zastosowanie przy podbudowach oraz czasami jest dodawany do mas bitumicznych i nawierzchni. Warstwy żwiru zapewniają bardzo dobrą filtrację oraz przepuszczalność wody. W ogrodnictwie natomiast jest powszechnie stosowany jako wypełnienie powierzchni ozdobnych. Piasek płukany jest najczęściej wykorzystywanym kruszywem w budownictwie. Jego niepodważalną zaletą jest ziarnistość oraz co się z tym wiąże dobry współczynnik zagęszczenia. Ma bardzo szerokie zastosowanie: począwszy od murowania, tynkowania, stosowania jako składnik chudego betonu, poprzez podsypki do układania nawierzchni a skończywszy na produkcji betonów konstrukcyjnych i mas bitumicznych.

sprzedaż gruzu betonowo ceglanego

Gwarantujemy najwyższą jakość materiału w atrakcyjnych cenach. Warto skontaktować się z nami - doradzimy szczegóły. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogą rozwiać wątpliwości. Dzięki własnemu transportowi, własnej kruszarni - czas naszej realizacji zlecenia jest bardzo chwalony przez klientów.

sprzedaż gruzu betonowo ceglanego

Gruz Alibaba to solidna firma, która dba o ekologię i oferuje kruszywo w niskich cenach. Od niedawna w naszej ofercie jest możliwość zamówienia kontenera ze żwirem.Podstawiamy wybrany kontener pełnym żwiru w Poznaniu i okolicach.

kruszywo budowlane

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@alibaba-kontenery.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E