• kontanery na gruz
  gruz
  odpady
  wywóz odpadów budowlanych
  odpady zielone
  śmieci z budowy

Wywóz odpadów drewnianych

Firma Gruz Alibaba to świetny wybór jeśli chodzi o wywóz odpadów drewnianych. Odbieramy od Państwa wszelkie odpady drewniane, takie jak zabudowy, meble, gałęzie będące pozostałością po praca tartacznych. Wynajem kontenerów na odpady drewniane w Poznaniu jest przyjemnością, jeśli wybiera się naszą firmę! Dzięki dużemu zróżnicowaniu w pojemnościach kontenerów, możemy dopasować ofertę do Państwa potrzeb i zagwarantować możliwie niski koszt usługi. Nasi klienci najczęściej zlecają nam odbiór odpadów drewnianych takich, jak:

 • odpady opakowaniowe, w tym drewniane palety, zbite skrzynie, drewniane boksy, skrzynki drewniane
 • odpady po wycince drzew, czy wiatrołomy
 • odpady z produkcji w tartakach
 • odpady drewniane jako pozostałość po produkcji mebli
 • odpady wielkogabarytowe - zabudowy, meble drewniane
 • odpady drewniane z rozbiórek wiat, skrytek, garaży, altan

wywóz odpadów drewnianych Poznań

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera w wywozie odpadów drewnianych, to nasza firma jest najlepszym wyborem. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać nawet najtrudniejsze zlecenia oraz prowadzić cykliczny odbiór odpadów drewnianych w kontenerach, podstawiając je Państwu w ustalonym czasie i miejscu, odbierając zapełniony kontener. Obsługujemy dużo firm produkujących meble oraz tartaków, gdzie sprawny odbiór odpadów drewnianych na terenie Poznania i okolic jest bardzo istotny. Zapraszamy do kontaktu!

wywóz odpadów drewnianych Poznań

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E