• kontanery na gruz
  gruz
  odpady
  wywóz odpadów budowlanych
  odpady zielone
  śmieci z budowy

Odpady budowlane

Poznań – to właśnie w tym mieście oraz wszystkich okolicznych miejscowościach zapewniamy wynajem kontenerów na odpady budowlane o zróżnicowanej pojemności i wielkości. Jest to niezwykle istotne, bo chcemy jak najlepiej dopasować je do potrzeb naszych Klientów. Dodatkowo, możemy dzięki temu ograniczyć koszty do minimum, a zarazem sprawić, aby wszystkie odpady poremontowe zniknęły z Państwa posesji. Warto zatem przemyśleć i skonsultować z naszą firmą konkretne wymiary kontenera, aby z jednej strony nie stracić majątku inwestując w zbyt duży kontener, a z drugiej strony, aby wywóz śmieci był szybki, bezproblemowy i skuteczny.
Odbieramy odpady budowlane z budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych. Bierzemy pod uwagę wywóz nie tylko odpadów po drobnych pracach remontowych, ale i po większych przedsięwzięciach, jak chociażby - wyburzenie budynku.

kontenery na odpady budowlane poznań

Mogą mieć Państwo pewność, że wybierając profesjonalną firmę Gruz – Alibaba zadbamy o legalny wywóz śmieci, zabierając niechciane odpady. Nie należy się także martwić, że po remoncie pozostały nam różne odpady, np. drewno, styropian, plastik, metale i stare meble, ponieważ wszystkie z nich możemy umieścić w kontenerze. Wynika to z faktu, że to co się w nich znajduje może być ze sobą wymieszane.

Gruz – Alibaba zapewnia różne wielkości kontenerów na odpady remontowe, najpopularniejsze z nich to:

 • mały kontener na wywóz odpadów poremontowych(1,7m3), w którym zmieścić możemy około 25 tradycyjnych worków na śmieci. Świetnie sprawdzi się także do wywozu odpadów typowo budowlanych, styropiany, rury, metale,
 • kontener na wywóz ciężkich odpadów (6m3), z którego najczęściej korzystają służby miejskie i porządkowe, a jego wielkość to około 110 tradycyjnych worków na śmieci - idealny do odpadów jak drewno, stare meble,
 • duży kontener na wywóz gabarytów (40m3), przeznaczony na duże place budowy - chętnie wybierane przez deweloperów na odpady budowlane. Możemy w nim mieszać zarówno odpady wielkogabarytowe, budowlane, jak i lekkie śmieci.

odpady budowlane poznań

Odpady poremontowe

Jeśli zdecydowałeś się na budowę lub remont, ale nie wiesz jak poradzić sobie z niechcianymi odpadami to doskonale trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w zadaniach specjalnych dotyczących wywozu odpadów budowlanych i poremontowych w Poznaniu.

Oprócz tak istotnej sprawy jak pojemność, ważna jest także konstrukcja dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Co to oznacza? Otóż sposób umieszczania odpadów w kontenerach jest bardzo łatwy - z uwagi na obniżoną burtę kontenera. Po konsultacji i wstępnym oszacowaniu wymagań zleceniodawcy pomożemy oczywiście dobrać wszystkie elementy tak, aby współpraca od początku do końca przebiegała dla Państwa pomyślnie.
Wywóz odpadów po remoncie w Poznaniu nigdy nie był tak prosty! Zapewniamy najtańszy wywóz śmieci i innych pozostałości po budowie lub pracach remontowych, w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zajmujemy się wynajmem kontenerów w takich celach jak m.in.:

 • wywóz odpadów budowlanych i poremontowych
 • odbiór odpadów jak ceramika czy dachówka
 • odbiór odpadów wielkogabarytowych
 • wywóz papy, tynku lub styropianu

Jeśli szukają Państwo firmy, która zajmie się jedną z rzeczy wymienionych wyżej – zachęcamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

odpady poremontowe poznań

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E