• kontanery na gruz
    gruz
    odpady
    wywóz odpadów budowlanych
    odpady zielone
    śmieci z budowy

Wywóz ziemi, gliny
oraz odpadów zielonych

Drodzy Państwo, dbając o Waszą wygodę oferujemy profesjonalny wywóz ziemi, gliny z Państwa posesji - dysponujemy wieloma kontenerami o różnych pojemnościach, dlatego możemy naszą ofertę dostosować na miarę Państwa potrzeb. W przypadku chęci wywiezienia dużych ilości ziemi, czy gliny, oferujemy wywóz ziemi i gliny wywrotkami z załadunkiem dźwigiem HDS. Jest to bardzo wygodny i szybko sposób na pozbycie się dużej ilości ziemi z Państwa terenów.

Wywozimy także odpady zielone, jakie pojawiają się na Państwa działkach - jak np. skoszone i ścięte trawy, uschnięte krzaki / krzewy czy np. połamane gałęzie. Nasze prace wykonujemy sprawnie i szybko - jesteśmy rzetelnym partnerem, dlatego warto powierzyć nam zadanie wywozu ziemi, gliny i odpadów zielonych nie tylko w Poznaniu, ale także każdej gminie ościennej. Zapraszamy!

wywóz ziemi Poznań wywóz odpadów zielonych Poznań

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Zapewniamy specjalistyczny wywóz gruzu i odpadów budowlanych z Poznania i okolic w atrakcyjnych, dostosowanych do określonych warunków zlecenia cenach. Ponadto, tylko u nas jest tak tanio i zarazem profesjonalnie. Usługi mogą być wykonywane w regularnych odstępach czasu lub doraźnie. Przy czym ich częstotliwość może być modyfikowana zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Na potrzeby danego zlecenia i zgodnie z ustaleniami podstawiamy pod wskazane miejsce odpowiedniej pojemności kontenery przeznaczone do gruzu oraz pozostałych odpadów budowlanych.

wywoz gruzu Poznań

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielamy w naszej siedzibie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Niezależnie od wielkości ewentualnego zlecenia, jego rodzaju i miejsca zawsze przygotujemy ofertę odbioru oraz wywozu gruzu i odpadów budowlanych dostosowaną do Waszych oczekiwań. Mamy nadzieję, że cena będzie Państwu odpowiadać, a jakość usług przekroczy Państwa oczekiwania. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak to robimy, że u nas jest i tanio, i na wysokim poziomie — zapraszamy do współpracy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E