• kontanery na gruz
    gruz
    odpady
    wywóz odpadów budowlanych
    odpady zielone
    śmieci z budowy

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych

W szerokiej ofercie naszej firmy funkcjonuje wiele specjalistycznych usług związanych z gospodarką odpadową. Szczególną pozycję zajmuje wywóz gruzu i odpadów budowlanych z Poznania i okolic. Oferowana przez nas usługa ukierunkowana jest zarówno na klientów indywidualnych, jak i na podmioty gospodarcze, których działalność generuje ten rodzaj odpadów. Któż z nas nie robił remontu w domu i nie martwił się, co zrobić z pozostałościami? Teraz nie trzeba już się martwić! Wystarczy skontaktować się z nami.

Czy przedsiębiorstwa budowlane lub deweloperzy podczas wykonywanych inwestycji budowlanych nie wytwarzają odpadów lub gruzu po rozbiórkach?

Odpowiedź jest jednoznaczna: każda działalność człowieka wiąże się z wytwarzaniem określonych odpadów. W tym przypadku budowlanych. Najczęściej powstają właśnie podczas remontu mieszkania, domu jednorodzinnego, bloków mieszkalnych, podczas określonych renowacji, budowy nowych budynków, a także podczas prac wyburzeniowych, gdzie powstaje dużo gruzu i innych śmieci.znaczonych na gruz czysty i mieszany oraz odpady zielone, wielkogabarytowe i wiele innych (np. szkło, folię, styropian, papę i PCV).

wywoz gruzu Poznań

Nasza firma współpracuje zarówno na zlecenie dużych firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy tani wywóz gruzu w kontenerach nie tylko w Poznaniu, ale także okolicznych miejscowościach. Swoją ofertę staramy się dostosować do potrzeb i wymagań naszych klientów, dzięki czemu wielu z nich chętnie korzysta z naszych usług ponownie. Stawiamy szybkość w działaniu oraz zadowolenie klientów na pierwszym miejscu.

Obsługujemy profesjonalnie i kompleksowo - dysponujemy kontenerami o wielu różnych pojemnościach oraz flotą pojazdów zarówno z załadunkiem HDS, jak i wąskimi pojazdami, tzw. bramowcami, które wjadą poprzez najmniejsze bramy w kamienicach.

Pod pojęciem odpadów budowlanych kryją się wszelkiego rodzaju śmieci, takie jak folie, papy, tapety, styropian, wełna, wszelkiego typu elementy instalacyjne (rury kanalizacyjne, wentylacyjne, stalowe), odpady drewniane i drewnopodobne (ramy oraz futryny okienne i drzwiowe, płyty wiórowe i panele podłogowe), tworzywa sztuczne (rynny PCV) oraz wiele innych. Nierzadko nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile podczas różnorodnych prac budowlanych wytwarza się wszelkich odpadów i dlatego tak ważny jest skuteczny oraz bezpieczny ich wywóz z wykorzystaniem odpowiednich kontenerów i specjalistycznego sprzętu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod adresem e-mail: biuro@gruz-alibaba.pl.alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl

praca - kierowca ciężarówki
Praca dla kierowców - kategoria C i C+E