Toalety przenośne

Szczególną pozycją w naszej kompleksowej ofercie jest usługa wynajmu i serwisu toalet przenośnych dla klientów z Poznania i okolic. Nasze toalety przenośne mają zastosowanie na:

  • wszelkiego rodzaju budowach i placach,
  • parkingach,
  • polach kempingowych,
  • różnych obiektach sportowych,
  • otwartych kąpieliskach,
  • wszelkich imprezach masowych.

Bardzo ważnym elementem tej usługi jest profesjonalny serwis oraz wysokiej jakości środki utylizująco-dezynfekujące, które w dużym stopniu zredukują ilość fekaliów oraz całkowicie wyeliminują uciążliwe zapachy. Wykonywana przez specjalistów obsługa serwisowa obejmuje przede wszystkim:

  • usunięcie nieczystości oraz umycie i dezynfekcję toalety,
  • uzupełnienie papieru toaletowego i materiałów eksploatacyjnych.

Nasze toalety przenośne wykonane są wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne i charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi z gwarancją utrzymania czystości przez cały czas eksploatacji.

Dla potencjalnych klientów z Poznania i okolic proponujemy usługi krótkoterminowe oraz długoterminowe. W ramach oferty krótkoterminowej, dedykowanej najczęściej imprezom masowym, zapewniamy udostępnienie i pełną obsługę toalet przenośnych. Obowiązująca ustawa o imprezach masowych nakłada na ich organizatorów obowiązek zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych. Wymagania stawiane przez inspekcję sanitarną i wydział ochrony środowiska również obligują do wypełnienia stosownych zaleceń. Nasza firma spełni wszelkie wymagania i zabezpieczy każdą imprezę na terenie Poznania i w jego okolicach. Natomiast w ramach usługi długoterminowej udostępniamy toalety przenośne i zapewniamy ich pełną obsługę podczas prac remontowych i budowlanych oraz w wielu innych miejscach zarówno publicznych, jak i prywatnych, w których wypoczywają lub pracują ludzie. Zapewnienie w takich miejscach możliwości korzystania z toalet pozwoli na niczym nieskrępowany wypoczynek lub wygodę pracy. Gwarantujemy solidność, terminowość i czystość naszych toalet.

Niezależnie od tego, czy jest to usługa krótkoterminowa, czy długoterminowa, cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie z uwagi na wiele czynników wpływających na jej wysokość. Z pewnością warunki wynajmu i obsługi toalety przenośnej, jakie tworzymy wobec klientów, sprawiają, że cena staje się dla nich bardzo atrakcyjna.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z Poznania i okolic. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielamy w naszej siedzibie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Niezależnie od wielkości ewentualnego zlecenia, jego rodzaju i miejsca zawsze przygotujemy ofertę wynajmu i obsługi toalet przenośnych dostosowaną do Waszych oczekiwań.


 


alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@alibaba-kontenery.pl