Kontenery na gruz i śmieci

Codziennie w wielu miejscach Poznania i okolic trwają prace remontowe, renowacje, rozbiórki i budowy różnych obiektów. Tego rodzaju inwestycje budowlane wykonywane przez osoby indywidualne, przedsiębiorstwa budowlane i inne podmioty generują olbrzymie ilości gruzu oraz śmieci i odpadów budowlanych. Nasza firma poprzez wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, profesjonalnie przygotowanych pracowników z wykorzystaniem pojemników na śmieci oraz różnej pojemności kontenerów na gruz i odpady zapewni każdemu klientowi z Poznania i okolic kompleksowe wsparcie.

W ramach wszechstronnej usługi oferujemy atrakcyjny cenowo wynajem adekwatnych do potrzeb kontenerów przeznaczonych na gruz czysty i mieszany oraz odpady zielone, wielkogabarytowe i wiele innych (np. szkło, folię, styropian, papę i PCV).

Dostępne u nas kontenery stanowią doskonałe wsparcie dla wszelkich prowadzonych inwestycji budowlanych. Wynajmowane przez nas kontenery nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń, ponieważ są całkowicie odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych i wytrzymałe na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. W zależności od ilości tworzonych śmieci, odpadów i gruzu jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni kontener. Do dyspozycji klientów mamy w ofercie modele o różnych wymiarach oraz pojemnościach (od 2 do 14 m³), przy czym niektóre są dedykowane konkretnym rodzajom odpadów.

kontenery na śmieci Poznań

Dla zobrazowania tego elementu naszej oferty podajemy kilka przykładów:

  • czysty gruz – odpady z betonu, cegły i ceramiki,
  • odpady pobudowlane – mieszanka gruzu z betonu, cegły, ceramiki, rygipsów, desek, kartonów, elementów metalowych i paneli,
  • odpady zielone – gałęzie, liście, skoszona trawa, fragmenty drzew i krzewów,
  • ziemia – tylko w przypadku, gdy nie jest wykorzystywana na terenie budowy,
  • szkło – szklane opakowania typu butelki i słoiki, szyby zwykłe i klejone, szkło szklarniowe.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych z Poznania i okolic. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielamy w naszej siedzibie, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Niezależnie od wielkości ewentualnego zlecenia, jego rodzaju i miejsca zawsze przygotujemy ofertę wynajmu kontenerów oraz wywozu gruzu, śmieci i odpadów budowlanych dostosowaną do Waszych oczekiwań.

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą firmą!

 


alibaba-logo2

KONTENERY ALIBABA

ul. Poniecka 27
60-115 Poznań

+48 696 704 205

biuro@gruz-alibaba.pl